Leszek Kalinowski

Nowoczesne technologie to dziś sposób na pracę i życie

Dr hab. Sławomir Nikiel, prof. UZ: Nowe technologie to podstawa Fot. Archiwum S. Nikiel Dr hab. Sławomir Nikiel, prof. UZ: Nowe technologie to podstawa
Leszek Kalinowski

O nowych technologiach cyfrowych, trenowaniu robotów i siedzeniu w telefonach rozmawiamy z dr hab. Sławomirem Nikielem, prof. UZ, pracownikiem Zakładu Systemów Informacyjnych i Gospodarki Elektronicznej na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Wielokrotnie wszędzie dziś na ulicach widzimy młodych ludzi z nosem w komórkach. Ale słyszę, panie profesorze, że studenci nawet na zajęciach używają smartfonów?

Wykorzystywanie dziś najnowszych technologii to podstawa. W trakcie studiów „zmuszam” więc studentów, żeby używali smartfonów, by np.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.