Jarosław Miłkowski

Nowość na cmentarzu w Gorzowie! Jak sprawdzić datę pogrzebu?

Na cmentarzu w Gorzowie jest kilkadziesiąt tysięcy grobów. Fot. Tomasz Rusek Na cmentarzu w Gorzowie jest kilkadziesiąt tysięcy grobów.
Jarosław Miłkowski

Nowy zarządca cmentarza, czyli Inneko SPZ, uruchomił stronę internetową nekropolii. Jest na niej nawet harmonogram pogrzebów.

Cmentarz-gorzow.pl. Pod tym łatwym do zapamiętania adresem znajdziecie w internecie stronę nowego zarządcy cmentarza. Przyponijmy: od 1 wrześnie jest nim Inneko SPZ.

Strona internetowa ma sporą szansę być uzupełnieniem dla „klasycznej” tablicy z nekrologami, która stoi przy katedrze. Na cmentarz-gorzow.pl znajdziecie bowiem harmonogram pogrzebów.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.