Nowosolanin wygrał odcinek programu "Jaka to melodia"

Czytaj dalej
Fot. Edward Gurban
Edward Gurban

Nowosolanin wygrał odcinek programu "Jaka to melodia"

Edward Gurban

Tomasz Nowak, nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowej Soli, wygrał we wtorek 16 lutego edycję programu TVP 1 „Jaka to melodia” prowadzonego przez Roberta Janowskiego, który w ubiegłym roku wystąpił na Święcie Solan. Do tej pory Tomek Nowak wygrał 13.850 zł i dzięki temu ma szansę zakwalifikować się do finału miesiąca, który odbędzie się w niedzielę 28 lutego o godz. 18.30. Stawką jest główna nagroda - samochód osobowy.

Na razie zajmuje drugie miejsce, a do finału kwalifikuje się trzech najlepszych uczestników miesiąca. Pozostało jeszcze do rozegrania sześć odcinków. Trzymajmy za pana Tomka kciuki!

Tomasz Nowak (26 lat) w ubiegłym roku ukończył filologię germańską na Uniwersytecie Zielonogórskim. Mieszka w Zielonej Górze, ale jego pierwszym miejscem pracy jest PSP 2 w Nowej Soli. Pracuje tam jako nauczyciel stażysta. W maju kończy mu się staż. Uczył się też w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Zielonej Górze, w klasie akordeonu. Poza muzyką interesuje się sportem - piłką nożna i żużlem. Jest kawalerem.

Cała ,,dwójka” jest dumna z Tomka, fachowca od melodii.
Edward Gurban Cała ,,dwójka” jest dumna z Tomka, fachowca od melodii.
Edward Gurban

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.