Nowy rok szkolny rozpoczęty. Idą zmiany!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Nowy rok szkolny rozpoczęty. Idą zmiany!

Jarosław Miłkowski

120 tys. młodych Lubuszan rozpoczęło nowy rok szkolny. Rok pod znakiem m.in. 100 rocznicy odzyskania niepodległości czy wprowadzenia nowych rozwiązań, jak choćby legitymacja szkolna, którą uczniowie będą mieli w... telefonach

- To jest całkiem fajny pomysł. Papierową legitymację często się gubi, a telefon każdy ma przy sobie, więc miałby także legitymację. Takie rozwiązanie byłoby wygodne – mówiła nam w poniedziałek 3 września Roksana Jakubowska z klasy IIc Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Gorzowie. Jest jedną ze 120 tys. młodych Lubuszan, którzy właśnie rozpoczęli nowy rok szkolny (na zdjęciach wojewódzka inauguracja w Rzepinie oraz miejska - w Gorzowie).

Pozostało jeszcze 66% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.