Łukasz Koleśnik

Nowy-stary prezes szpitala w Krośnie Odrzańskim milczy. Co inni sądzą o jego powrocie?

Prezes Michał Ogrodowicz podczas protestu pracowników szpitala w Krośnie Odrzańskim, do którego doszło kilka lat temu. Fot. Łukasz Koleśnik Prezes Michał Ogrodowicz podczas protestu pracowników szpitala w Krośnie Odrzańskim, do którego doszło kilka lat temu.
Łukasz Koleśnik

Na stanowisko prezesa szpitala spółka powołała osobę dobrze im znaną - Michała Ogrodowicza, który prowadził placówkę w Krośnie Odrzańskim jeszcze za poprzedniej spółki...

Niestety nowy-stary prezes na razie unika jakiegokolwiek kontaktu. Najpierw próbowaliśmy zadać kilka pytań drogą mailową, ostatecznie udało się do niego dodzwonić. Ten jednak nie chciał rozmawiać.
- Wszelkie pytania proszę kierować do wicestarosty - odpowiedział. Dodał, że musi dokładnie poznać panującą sytuację w szpitalu, zanim zacznie udzielać wywiadów.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.