Łukasz Koleśnik

Ocenili pozytywnie włodarzy z powiatu krośnieńskiego. Wszyscy dostali absolutorium

Tylko dwóch wójtów w powiecie krośnieńskim nie otrzymało jednogłośnego absolutorium. Fot. Łukasz Koleśnik Tylko dwóch wójtów w powiecie krośnieńskim nie otrzymało jednogłośnego absolutorium.
Łukasz Koleśnik

Burmistrzowie i wójtowie z powiatu krośnieńskiego mogą być zadowoleni, gdyż radni udzielili im absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu, w większości jednogłośnie. Byli jednak tacy, którzy wytykali błędy...

Największym szczęśliwcem należałoby nazwać burmistrza Krosna Odrzańskiego Marka Cebulę, który po raz ósmy z rzędu otrzymał jednogłośne absolutorium. Można powiedzieć, że włodarz jest do tego przyzwyczajony. Sam jednak zaprzecza.

- Nie można tak do tego podchodzić - przyznaje z uśmiechem. - Jestem zadowolony, że z każdym rokiem nasz budżet „rośnie”. Jeśli chodzi o inwestycje, to już w ubiegłym roku wykonaliśmy zadania o łącznej kwocie 9 mln zł, a w tym - aż 23 mln zł. Zwiększamy budżet inwestycyjny i pokazujemy, że potrafiliśmy zrównoważyć liczbę długów i zadań inwestycyjnych.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.