Sandra Soczewa

Od 11 czerwca będziemy mogli korzystać z miejskiej plaży

Od 11 czerwca będziemy mogli korzystać z miejskiej plaży Fot. Sandra Soczewa
Sandra Soczewa

- Będzie zumba i joga na plaży, zajęcia z absolwentami AWF-u i siatkarskie rozgrywki - zapowiada Daniel Zieliński z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie.

Plaża miejska mieści się przy ul. Wał Okrężny. OSiR dowiózł już kilka wywrotek piasku i zaplanował nam wakacyjny sezon nad plażą. - Jeśli mamy taką ochotę, to możemy zabrać też ze sobą grilla. Ale jest jeden warunek: musimy zostawić po sobie porządek. To bardzo ważne - mówi Zieliński.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na 11 czerwca. Ale... - Z plaży można oczywiście korzystać już dziś - mówi Daniel Zieliński.

Już na dniach popołudniami na plaży organizowane będą zajęcia sportowe. Będzie zumba i joga - tak samo, jak rok temu. Zajęcia te cieszyły się ogromną frekwencją. - Zapraszam wszystkich na zajęcia w tanecznym rytmie. Będą mogły bawić się dzieci, dorośli i seniorzy. Cel jest jasny: radośnie i aktywnie spędzamy wolny czas - mówi Izabela Kin - Janda, instruktorka zumby.

Co jeszcze? W lipcu na plaży będzie można spotkać sportowych animatorów. Absolwenci AWF-u będą prowadzić zajęcia sportowe dla dzieci. Dodatkowo, co dwa tygodnie, na boisku przy plaży będzie można pograć w plażówkę w ramach Grand Prix. - Raz będziemy grać na Nierzymiu, raz w Gorzowie na plaży - mówi D. Zieliński. Sportowych atrakcji na plaży nie zabraknie też w trakcie Dni Gorzowa.

Skoro już wszystko jest jasne, to teraz nic, tylko czekać na Słońce i lecieć z kocem na plażę. - Oczywiście obowiązuje zakaz kąpieli - przestrzega Zieliński.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.