Oddział wewnętrzny powinien być w Gubinie według umowy spółki, ale powstaje w Krośnie

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Oddział wewnętrzny powinien być w Gubinie według umowy spółki, ale powstaje w Krośnie

Łukasz Koleśnik

W minioną środę (10 kwietnia 2019 roku) odbyło się spotkanie gubińskich radnych z przedstawicielami powiatu krośnieńskiego i spółki Zachodnie Centrum Medyczne. Ci pierwsi mieli pretensje o lokalizację oddziału wewnętrznego. - Według umowy miał być w Gubinie, a będzie w Krośnie - podkreślali radni.

W ostatnim czasie w sprawie szpitala docierały do nas głównie pozytywne informacje, z odzyskaniem ratownictwa medycznego na czele. Do tego wkrótce ma zostać otwarty oddział wewnętrzny w Krośnie oraz rehabilitacyjny w Gubinie. Przedstawiciele spółki ZCM oraz powiatu krośnieńskiego spotkali się z gubińskimi radnymi. Ci ostatni mieli zastrzeżenia, dotyczące lokalizacji interny.

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.