Oferta FATTO Deweloper

Czytaj dalej
Fot. mat prasowe
.

Oferta FATTO Deweloper

.

Boczna Enklawa to kameralne osiedle mieszczące się w Zielonej Górze, w samym centrum Jędrzychowa na ulicy Bocznej. W każdym z 13 budynków znajdują się cztery mieszkania, które posiadają nasłonecznione ogrody z przyłączami wodnymi i elektrycznymi. Jedną z wielu zalet są garaże znajdujące się w bryle budynku.

Na terenie osiedla dostępny jest również parking. Mieszkania wyposażone są w duże, przeszklone tarasy, garderoby, kamienne schody zewnętrzne oraz parapety. Przyjazny teren osiedla jest oświetlony, wykonane są drogi, ścieżki i podjazdy. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Wjazd będzie odbywał się poprzez bramę elektryczną wyposażoną w domofon i kamerę. Mimo tego, że osiedle znajduje się w zacisznej okolicy i sprzyja odpoczynkowi, dojazd do centrum miasta jest bardzo prosty i szybki. W niedalekiej okolicy znajdują się m.in. przedszkole, szkoła, klub fitness, restauracje.

Deweloper zaprasza na dni otwarte do biura Centrum Nieruchomości, ul. Żeromskiego 1/3 w Zielonej Górze, tel. 666 663 060

O Spółce

Spółka FATTO deweloper to firma działająca od 2011 r., specjalizuje się w budowie małych, kameralnych osiedli. Spółka otrzymała wyróżnienie w konkursie – Lubuski Mister Budowy Edycja 2015 – w kategorii osiedla mieszkaniowe za realizację osiedla przy ulicy Zawiszy Czarnego. Dotychczas zrealizowano następujące inwestycje: Zielona Enklawa I przy ul. Jasia i Małgosi, Zielona Enklawa II przy ul. Zawiszy Czarnego, Zielona Enklawa III przy ul. Budowlanej oraz Wierzbowa Enklawa przy ul. Wierzbowej.

Deweloper:

Fatto Sp. z o.o.
ul. Zacisze 16A
65-775 Zielona Góra
Tel.: 531 222 252
[email protected]
www.fattodeweloper.pl

Oferta FATTO Deweloper
mat prasowe
Oferta FATTO Deweloper
mat prasowe
.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.