Łukasz Koleśnik

Oni ponownie będą działać na rzecz osób z autyzmem

Elżbieta Konopacka ze stowarzyszenia „Dalej Razem” zachęca do udziału w akcji „Gubin na niebiesko dla Autyzmu” Fot. Łukasz Koleśnik Elżbieta Konopacka ze stowarzyszenia „Dalej Razem” zachęca do udziału w akcji „Gubin na niebiesko dla Autyzmu”
Łukasz Koleśnik

Wielkimi krokami zbliżają się te dni w roku, w trakcie których w Gubinie będzie dominował kolor niebieski. A to za sprawą akcji na rzecz osób dotkniętych autyzmem pod nazwą „Gubin na niebiesko dla autyzmu”.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym „Dalej Razem” z Zielonej Góry (oddział w Gubinie) wraz z miejscowymi organizacjami po raz szósty organizują akcję „Gubin na Niebiesko dla Autyzmu”. Działania są współfinansowane z pieniędzy gminy Gubin, w ramach zadania publicznego.

Autyzm, powszechne ale i często niezrozumiałe dla większości zaburzenie, znajdzie się 2 kwietnia w centrum międzynarodowej uwagi. Upośledza ono funkcjonowanie w społeczeństwie oraz zdolności komunikacyjne.

CZYTAJ DALEJ:

  • Autyzm, powszechne ale i często niezrozumiałe dla większości zaburzenie, znajdzie się 2 kwietnia w centrum międzynarodowej uwagi
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.