Orzeł brandenburski na białym tle z Polską się nam jakoś nie kojarzy

Czytaj dalej
Fot. starostwo powiatowe
Renata Hryniewicz

Orzeł brandenburski na białym tle z Polską się nam jakoś nie kojarzy

Renata Hryniewicz

Powiat słubicki będzie miał nowe insygnia. Poprzednie nie powinny nigdy funkcjonować Część słubiczan jest oburzona nowym herbem powiatu. Nie chcą na nim orła brandenburskiego

„Czym sobie Słubice zasłużyły na tak niskiej jakości plugastwo? Słubiczanie byli aż tak niedobrzy, że to za karę?”, „Czy naprawdę nie można było nawiązać do naszej historii tych ziem, do Piastów czy Lubuszan? Wtedy uniknęlibyście posądzenia o germanofi - lię. A ten stwór jest naprawdę brzydki, wredny i ma tępe spojrzenie”, „Nie akceptuję takiego orła i nie chciałabym czegoś takiego oglądać w moim mieście” - tak komentują mieszkańcy Słubic nowy herb powiatu. Radni powiatu zatwierdzili jego wygląd na ostatniej swojej sesji.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.