Alicja Kucharska

Osiedle Magnolia w Gorzowie Wielkopolskim

Osiedle Magnolia w Gorzowie Wielkopolskim
Alicja Kucharska

Już pod koniec marca odbędą się II Lubuskie Dni Otwarte Developerów. Tego nie można przegapić! Nowe mieszkania dla Gorzowa. I to jakie! To miejsce idealne do zamieszkania

Lubuskie Dni Otwarte Developerów to jedyne przedsięwzięcie, które daje możliwość, by dokładnie zapoznać się z lokalną ofertą developerską. A developerski boom trwa w najlepsze, czego dowodem są inwestycje realizowane w naszym regionie. Oferta nowego budownictwa jest niezwykle bogata i niewątpliwie zaspokoi potrzeby i marzenia wielu rodzin. W budownictwie wielorodzinnym jak i jednorodzinnym zauważalna jest wysoka dbałość o detale, reżim technologiczny oraz dążenie do zrównoważonego rozwoju, czyli procesu, który poprzez zaspokojenie potrzeb obecnego pokolenia, nie zmniejsza potencjału rozwoju przyszłych pokoleń.

Idealnym przykładem jest inwestycja w Gorzowie Wlkp. Osiedle Magnolia Park przyciąga świetną lokalizacją, nowoczesną architekturą i jakością wykonania budynków. To jedyna taka inwestycja w Gorzowie! Komfortowe, nowoczesne i zamknięte osiedle położone jest na os. Górczyn (Manhattaan). Inwestycja powstaje przy ulicy Walczaka 43, inwestorem jest natomiast Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o

Dlaczego to miejsce jest idealne do zamieszkania? Tu nie ma krótkiej odpowiedzi. Rozległy zielony teren rekreacyjny w samym sercu osiedla. Do tego plac zabaw, a także elementy małej architektury. Do tego dodajmy dogodną lokalizację i idealne skomunikowanie z resztą miasta. W pobliżu osiedla znajdziemy szkołę, przedszkole, liczne sklepy i wiele innych punktów, które ułatwiają codzienne życie.

Developer oferuje aż 200 nowoczesnych apartamentów różnej wielkości: od 26 mkw do 84 mkw. Do wyboru są mieszkania z balkonami bądź ogródkami w przypadku lokali na parterach. Niewątpliwie to również świetne miejsce do rozwinięcia działalności, dlatego i przedsiębiorcy znajdą idealne miejsce na swój biznes, tj. lokal usługowy o powierzchni 235 mkw.

Tym, co wyróżnia Magnolię Park spośród innych inwestycji, to nowoczesna architektura 6-kondygnacyjnych budynków, która objawia się choćby w przestronnych klatkach schodowych z windami. Mieszkania posiadają również okna większe niż zazwyczaj, co sprawia, że pokoje są jasne i słoneczne. Obiekty wykonane są z najwyższej jakości materiałów budowlanych, a wokół znajdują się miejsca postojowe dla mieszkańców osiedla, ale też rozpoczęła się budowa wolnostojących garaży na sąsiedniej działce.

Co ważne, inwestycja podzielona jest na trzy etapy. Pierwszy został już ukończony, a wszystkie mieszkania znalazły już swoich właścicieli. Zaś w ramach obecnej inwestycji budowany jest 6-klatkowy blok, a klucze do mieszkań właściciele odbiorą w październiku 2020 roku. Na tym jednak nie koniec, bo w 2022 powstać ma jeszcze jeden blok. Oaza spokoju i zieleni? Magnolia Park to idealna propozycja!

Już 30 marca eksperci Biura Magnolia Park zapraszają na dni otwarte osoby zainteresowane zakupem nieruchomości. Będą dostępni w godzinach 10.00-15.00 w biurze przy ulicy Walczaka 43i/4. Specjaliści opowiedzą więcej o inwestycji, doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości!

Mieszkania przy ul. Walczaka to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie otoczenie i nowoczesne rozwiązania. Sprawdź osobiście!

Zieleń w samym sercu osiedla - to jedna z głównych zalet inwestycji „Magnolia Park”. Obok tego osiedla nie można przejść obojętnie! Przekonaj się sam!
Nowoczesne i komfortowe osiedle powstaje na obszarze trzech hektarów

Alicja Kucharska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.