Alicja Kucharska

Osiedle Nova.Park w Zielonaj Górze

Osiedle Nova.Park w Zielonaj Górze
Alicja Kucharska

Już pod koniec marca odbędą się II Lubuskie Dni Otwarte Developerów. Tego nie można przegapić! Osiedle inteligentne - osiedlem przyszłości! Nova.Park jest idealnym przykładem

Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i wyjątkowa lokalizacja - tak w skrócie można opisać nową inwestycję na osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Już niebawem - w ramach II Lubuskich Dni Otwartych Developerów - będzie możliwość, by osobiście przekonać się o unikalności oferty. Lubuskie Dni Otwarte Deweloperów to jedyne przedsięwzięcie, które daje możliwość, by dokładnie zapoznać się z lokalną ofertą developerską. A developerski boom trwa w najlepsze, czego dowodem są inwestycje realizowane w naszym regionie. W Lubuskiem oferta nowego budownictwa jest niezwykle bogata i niewątpliwie zaspokoi potrzeby i marzenia wielu rodzin. W budownictwie wielorodzinnym jak i jednorodzinnym zauważalna jest wysoka dbałość o detale, reżim technologiczny oraz dążenie do zrównoważonego rozwoju, czyli procesu, który poprzez zaspokojenie potrzeb obecnego pokolenia, nie zmniejsza potencjału rozwoju przyszłych pokoleń.

Idealnym przykładem jest inwestycja na osiedlu Łężyca w Zielonej Górze. Nazwa Nova.Park jest zapewne dobrze znana większości mieszkańców, dlatego wielu z pewnością ucieszy informacja, że grupa PBS rozpoczęła kolejny etap sprzedaży. Poznaj osiedle, gdzie zieleń sięga po horyzont!

Lokalizacja pośród zieleni - w tym bliskie sąsiedztwo świerkowego lasu. Brzmi dobrze? A to dopiero początek. Dodajmy do tego funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o potrzebach wielu pokoleń - mieszkania, a w efekcie otrzymamy miejsce idealne do planowania przyszłości.

Spacery, wypoczynek i rekreacja dzięki nowoczesnym (i monitorowanym) placom zabaw i pełnej infrastrukturze. Tworząc koncepcję osiedla developer kierował się podstawowymi potrzebami: pragnieniem posiadania funkcjonalnego mieszkania w mądrze zorganizowanej przestrzeni życiowej, która nie tylko pozwala tworzyć wspólnotę, ale jednocześnie sprzyja zachowaniu prywatności.

Nova.Park to niewątpliwie inteligentne osiedle - osiedle przyszłości. Szczęśliwi właściciele mieszkań mają chociażby możliwość sterowania za pomocą smartfona - oświetleniem, ogrzewaniem roletami, a także innymi urządzeniami elektrycznymi, które znajdują się w mieszkaniu. Wystarczy intuicyjna aplikacja, a osiągniemy komfort i wygodę, a do tego również oszczędności. Cała inwestycja obejmuje blisko 2 hektary.

Już 30 marca eksperci grupy PBS zapraszają osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w godzinach 12.00-14.00, do biura sprzedaży, które mieści się przy ul. Sikorskiego 17. Specjaliści opowiedzą więcej o inwestycji, doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości!

Nie bez znaczenia jest również fakt, że firma PBS jest wiarygodnym i rzetelnym partnerem: istnieje na rynku od 2007 roku i w tym czasie zorganizowała mnóstwo imponujących inwestycji.

Mieszkania na os. Łężyca to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie otoczenie i nowoczesne rozwiązania. Masz jakieś wątpliwości? Przyjdź do biura sprzedaży i sprawdź osobiście!

Grupa PBS rozpoczęła kolejny etap sprzedaży mieszkań na os. Łężyca
W ramach II Lubuskich Dni Otwartych Developerów - będzie możliwość, by osobiście przekonać się, że w tym miejscu warto planować swoją przyszłość.

Alicja Kucharska

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.