Łukasz Koleśnik

Ostatnia szansa, żeby głosować na menadżera

Dawid Kaczmarek, sms na nr 72355 o treści GLMRB.23 Fot. Archiwum prywatne Dawid Kaczmarek, sms na nr 72355 o treści GLMRB.23
Łukasz Koleśnik

Ośmiu kandydatów z naszego powiatu stara się o tytuł menadżera roku. Czasu na głosowanie pozostało bardzo niewiele.

Na kandydatów można głosować za pomocą SMS-ów wysyłanych na nr 72355, w treść wpisując odpowiedni prefiks i nr kandydata. Głosowanie trwa do 3 lutego. W powiecie krośnieńskim znalazło się ośmiu kandydatów do tytułu, po czterech w obu kategoriach - instytucje i biznes.

Najlepiej radzi sobie Dawid Kaczmarek (GLMRB.23), menadżer w klubie muzycznym Vip Club Gubin, który od początku swojej działalności wspiera wszelkie lokalne akcje charytatywne. Młody menadżer zajmuje pierwsze miejsce w kategorii biznes z dużą przewagą nad pozostałymi.

W pierwszej piątce znajduje się też inny gubinianin, Kamil Kuśnierek (GLMRB.12). Znany jest przede wszystkim jako społecznik, prezes stowarzyszenia Esquadra. Ma firmę budowlaną ECO Construction, wdraża projekty przyjazne środowisku. Portfolio spółki obejmują głównie projekty mieszkaniowe, biurowe oraz magazynowe. W powiecie posiada nieruchomości przeznaczone pod inwestycje o łącznej powierzchni ponad 70 tys. mkw. Dwóch pozostałych biznesmenów z regionu to Kazimierz Barczuk (GLMRB.8) z Dąbia oraz Andrzej Iwanicki z Gubina (GLMRB.28).

A co z instytucjami?Tutaj również mamy swoich przedstawicieli. Są to: Jacek Czerepko (GLMR.14) - prezes rejonowego oddziału WOPRi dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu, Tomasz Miechowicz (GLMR.3) - dyrektor Centrum Artystyczno-Kulturalnego, Robert Siegiel (GLMR.4) - prezes II-ligowego klubu siatkarskiego A.Z.Iwaniccy oraz Joanna Szymańska (GLMR.2) - kierownik Powiatowego Ośrodka Wsparcia Integracja.

Więcej o kandydatach, aktualny ranking na: www.gazetalubuska.pl/biznes i www.gazetalubuska.pl/menadżer

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.