Oto Nadodrzański Dwór w Nowej Soli

Czytaj dalej
Fot. arch. urzędu miasta
Jakub Nowak

Oto Nadodrzański Dwór w Nowej Soli

Jakub Nowak

Prawdopodobnie za kilka tygodni otwarta zostanie część restauracyjna hotelu budowanego przy Parku Krasnala. Jej nazwa to Nadodrzański Dwór.

- Zapowiada się ciekawie - opisuje pani Małgorzata. - No bosko, po prostu - dodaje pani Ewa. - Będzie gdzie wyprawiać wesele - komentuje także pani Marta.

To pierwsze komentarze internautów po zaprezentowaniu środka budowanej jeszcze części restauracyjnej w byłym budynku po Lidze Obrony Kraju. Przypomnijmy: przy al. Wolności wznoszą się mury trzygwiazdkowego hotelu z wieloma atrakcjami. - Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, ma być tam kręgielnia, SPA z gabinetami kosmetycznymi i fitness - wyliczała już na naszych łamach Ewa Batko, rzecznik nowosolskiego urzędu, od którego inwestor kupił cały budynek w maju 2014 roku.

Nabywcą, za kwotę ok. 250 tys. zł, był inwestor ze Wschowy. Prace rozpoczęto na początku od rozbiórki (zgodnie z zaleceniami inwestor musiał jednak pozostawić przód budynku w starym kształcie), obecnie można już jednak zobaczyć na miejscu pierwsze, naprawdę bardzo dobre efekty.

Teraz, dzięki uprzejmości właściciela budowanego obiektu poznaliśmy wnętrza przyszłej restauracji. Właściciel planuje otworzyć ją już za kilka tygodni. - Być może zdąży do Święta Solan, które odbędzie się w połowie czerwca - opowiada E. Batko.
Więcej zdjęć z wnętrza budynku możecie zobaczyć na miejskim Facebooku oraz na naszej stronie internetowej: nowasol.naszemiasto.pl

Jakub Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.