Tomasz Rusek

Oznaczajcie swoje psy. Nie każdy ma tyle szczęścia, co ten mieszaniec!

Igorek - dzięki przypadkowi - szybko wrócił do właściciela. Fot. Łowczy miejski Igorek - dzięki przypadkowi - szybko wrócił do właściciela.
Tomasz Rusek

W kilkanaście minut zaginiony piesek w Gorzowie odnalazł w poniedziałek właściciela. Wszystko dzięki szczęśliwym zbiegom okoliczności.

Najpierw miła pani zaopiekowała się nim i wezwała łowczego miejskiego Michała Jakubika. Potem kolejna napotkana osoba trafnie wskazała właściciela pieska: młodego chłopca. Tak Igorek wrócił do swojego domu. M. Jakubik apeluje: - Oznaczajcie psy. Medalik z danymi czy brelok z telefonem może okazać się niezastąpioną pomocą.

Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.