Pani minister o kandydacie PiS na prezydenta: – To polityk wagi ciężkiej!

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Pani minister o kandydacie PiS na prezydenta: – To polityk wagi ciężkiej!

Jarosław Miłkowski

I PiS, i PO mówią, że kampanii wyborczej nie prowadzą, ale pierwsze deklaracje już padają. Kandydat PiS-u zapowiedział wczoraj, że zbuduje żłobki.

– Jeśli wygramy wybory, deklarujemy, że w ciągu dwóch lat wybudujemy cztery żłobki – mówił w poniedziałek Sebastian Pieńkowski z PiS. Jest przewodniczącym rady miasta, a od 26 kwietnia już oficjalnym kandydatem tej partii na prezydenta Gorzowa.

W poniedziałek jego kandydaturę przedstawiała dziennikarzom minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska:

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.