Panie będą zarażały inne panie chęcią spełniania marzeń, czyli szykują się Spotkania Kobiet Autentycznych

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Panie będą zarażały inne panie chęcią spełniania marzeń, czyli szykują się Spotkania Kobiet Autentycznych

Jarosław Miłkowski

Drogie panie, rezerwujcie sobie czas w najbliższą niedzielę. Od 10.00 do 17.00 w bibliotece przy ul. Kosynierów Gdyńskich będą Spotkania Kobiet Autentycznych.

- Kobieta autentyczna to kobieta, która ma pasję, marzenia, ma odwagę je realizować i dzieli się swoją wiedzą z innymi – mówi Anna Zielińska-Stecyna. Jest jedną z kilkunastu kobiet, które w niedzielę będą motywować inne panie do działania. Zrobi to w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Sikorskiego 107. Od 10.00 do 17.00 odbywać się tu będą Spotkania Kobiet Autentycznych.

Pozostało jeszcze 60% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.