Park Kopernika w Gorzowie ma być jak nowy. Co się zmieni?

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Park Kopernika w Gorzowie ma być jak nowy. Co się zmieni?

Jarosław Miłkowski

Odnowione alejki, nowe trawniki, a nawet budki dla wiewiórek io domki dla owadów. Tak jeszcze w tym roku ma wyglądać odświeżony Park Kopernika w Gorzowie.

- Ja bym zmienił tu układ drzew. Teraz ten park bardziej przypomina las, a lepiej by było, gdyby drzewa było posadzone szpalerem wzdłuż alejek. A fontanna powinna być bardziej kolorowa – mówi nam Krzysztof Mataczyna, którego spotkaliśmy, gdy z dziećmi spacerował po Parku Kopernika. Już za kilka miesięcy to popularne miejsce ma zyskać nowy blask.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.