Parkingi? W tym roku w Gorzowie mody na to nie ma...

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Parkingi? W tym roku w Gorzowie mody na to nie ma...

Jarosław Miłkowski

W tym roku w mieście przybędzie około sto miejsc parkingowych. Kierowcy będą mogli cieszyć się z nich głównie na Górczynie.

- Miejsc parkingowych brakuje zwłaszcza w centrum. Nawet po godzinach szczytu jest problem z zaparkowaniem samochodu. Poza tym przydałby się parking także w pobliżu Gorzowskiej Lecznicy Specjalistycznej. I przy przychodni, i przy blokach nie ma gdzie zaparkować – mówił nam wczoraj Rafał Krawczyk. Przed południem widzieliśmy, że miał problem ze znalezieniem miejsca parkingowego przy ul. Hawelańskiej. Wszystkie były zajęte.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.