Jarosław Miłkowski

Pięć lat więzienia za zabicie partnera

Sędzia Fot. Archiwum "GL" Wyrok zapadł w Sądzie Okręgowym w Gorzowie
Jarosław Miłkowski

W sądzie okręgowym w Gorzowie zakończył się proces Magdaleny Ł. Pod koniec września 2015 r. na Zawarciu – w trakcie awantury – dźgnęła nożem swojego konkubenta.

Prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa. – Sędzia zmienił jednak kwalifikację prawną czynu i uznał, że było to spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który spowodował śmierć – mówi rzecznik sądu Renata Nowosadzka. Magdalena Ł. usłyszała wyrok (nieprawomocny) pięciu lat więzienia.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.