Pierwszy sparing już jutro. Kupujcie karnety!

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jakub Lesiński

Pierwszy sparing już jutro. Kupujcie karnety!

Jakub Lesiński

Sparing Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra w Częstochowie ma odbyć się nie dzisiaj, a jutro. Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon

W grafiku sparingów zielonogórskiej drużyny doszło do kolejnych zmian, spowodowanych niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Mecz kontrolny w Częstochowie został przesunięty z dzisiaj na jutro (pierwotnym terminem była miniona sobota). Ma się on odbyć pod Jasną Górą w piątek o godz. 15.00 (godzinę wcześniej wspólny trening). Z kolei mecz w Tarnowie (planowany był na piątek) być może zostanie rozegrany w środę, 29 marca, ale jest to jeszcze niepotwierdzony termin. Mecz z Unią na W69 pozostał bez zmian, czyli w najbliższą niedzielę o godz. 14.30. Ponadto spotkanie Falubaz - ROW Rybnik 7 kwietnia i rewanż na Śląsku dwa dni później. W pierwszych sparingach w składzie zielonogórskiej drużyny zabraknie Jasona Doyle’a, który ma aktualnie inne obowiązki.

Karnet stanowi zaletę
Kibice kupili już ponad 5.000 karnetów na mecze Falubazu. Ich otwarta sprzedaż oznacza, że miejsca nie wybrane w okresie pierwokupu, zostały ponownie zwolnione. Zakup karnetu to też szereg korzyści, również finansowych. Jakie są to zalety? Gwarantowane przez klub minimum 15 zł oszczędności w stosunku do biletów na siedem meczów ekstraligi, 10 złotych zniżki na bilet na spotkania fazy play off z możliwością pierwokupu, ponadto darmowy wstęp na wszystkie imprezy młodzieżowe w sezonie 2017, w tym na Memoriał Rycerzy Speedway’a, 10 procent rabatu na klubowe gadżety dostępne w sklepach kibica, a także możliwość korzystania z promocji i rabatów w programie lojalnościowym Falubaz Family. Co jeszcze? Dodatkowo karnet to wygodne rozwiązanie, oszczędność czasu i gwarancja miejsca na stadionie.

Róże strefy i ceny
Ceny karnetów utrzymano na dotychczasowym poziomie, z wyjątkiem dwóch stref, na których zostały obniżone: srebrna (sektory I oraz J) została zrównana cenowo ze strefami zieloną i żółtą - sektor VIP Start z cateringiem – obniżka z 1700 zł na 1350 zł.
Sprzedaż trwa w sklepie kibica w Galerii Auchan. Ceny prezentują się następująco: STREFA ZIELONA, karnet normalny - 250 zł; ulgowy - 190 zł (oba na miejsca numerowane K1-K10. STREFA ŻÓŁTA, normalny - 250 zł; ulgowy - 190 zł (oba na miejsca numerowane B, C, D, E, F, G) - siedem meczów ekstraligi: runda zasadnicza + imprezy młodzieżowe. STREFA CZERWONA, normalny - 330 zł; ulgowy - 270 zł (oba na miejsca numerowane A1-A2) - runda zasadnicza + sparingi + imprezy młodzieżowe. STREFA SREBRNA, normalny - 250 zł; ulgowy - 190 zł (oba na miejsca numerowane I-J) - runda zasadnicza + imprezy młodzieżowe. KARNET DZIECIĘCY - 30 zł (miejsca numerowane) - runda zasadnicza + sparingi + imprezy młodzieżowe.

Dwie opcje aktywacji
Karnet na sezon 2017 aktywować można w Punkcie Obsługi Kibica, który mieści się w siedzibie klubu przy ulicy Wrocławskiej 69. POK otwarty będzie w dni robocze w godz. 10.00-18.00 oraz w sobotę, 25 marca w godzinach 10.00 -14.00. Druga opcja to sklep kibica w CH Auchan, który czynny jest codziennie w godzinach 9.00–21.00.

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.