Pijany 15-latek zmarł przy ulicy. Koledzy wywieźli go na mróz

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Pijany 15-latek zmarł przy ulicy. Koledzy wywieźli go na mróz

Jarosław Miłkowski

Mirosław G. i Paweł N. pili wódkę z 15-latkiem w podgorzowskich Ciecierzycach. Pijanego zostawili przy drodze. Chłopak nie przeżył. Prokurator chce kary więzienia.

- Wnoszę o wymierzenie kary dwóch lat i trzech miesięcy więzienia - mówiła w poniedziałek, 25 marca, w sądzie prokurator Dorota Kędra-Kosmowska. Chce bezwzględnej kary dla Mirosława G. i Pawła N. (obaj rocznik 1999). 14 stycznia zeszłego roku w podgorzowskich Ciecierzycach wypili oni litr wódki wraz z 15-letnim Mateuszem K. Później kompletnie pijanego włożyli do taczki i wywieźli na drogę. Chłopak nie był już w stanie chodzić. Zmarł z wychłodzenia organizmu.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.