Piłkarze grają pod dachem

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Andrzej Flügel

Piłkarze grają pod dachem

Andrzej Flügel

Na Ziemi Lubuskiej rozegrano kolejne mecze w ligach halowych. Oto wyniki i tabele:

Liga w Babimoście
Niezatapialni Sulechów - Welton 4:0. Schmidt 3, Szczepański; Jedność Podmokle - MPS Babimost 2:2. Gierszewski, Wojtek - Lechel, Majchrzak; Styling Żodyń - JW 4408 Sulechów 3:2. Hantsch 2, Matysiak - Bajor, Panasiuk; Promil Sulechów - TFP Babimost 4:3. Kruszyński i Sołek po 2 - Masiorek 2, Kaźmierczak; Czarne Konie Siedlec - Polonia Nowe Kramsko 6:3. M. Żak 3, S. Żak, Gołaszewski, Dzioch - Groszek 2, Markuć.



1.Promil 4920:16
2.Styling 4920:15
3.MPS 4716:6
4.TFP 4717:9
5.Niezatapialni 4719:22
6.Czarne Konie 4618:19
7.JW44084517:9
8.Jedność 4416:21
9.Wellton 439:22
10.Polonia 4011:34

Najlepsi strzelcy: 8 bramek - Dominik Gołaszewski (Czarne Konie), Patryk Hantsch (Styling); 7 - Sebastian Sołek (Promil).

Liga w Świebodzinie
Computec - Tombud 3:2. Szwer, Mueller, Szymański - Rafalik 2; Schnug Chociule - Aspis 3:1. Darabasz 2, Świostek - Bondarenko; WSQ - P-System 1:4. Szewczak - Pisarski, Bieszczak, Wólczyński, samobójcza; Vac Max - Seco Warwick 4:2. R. Baraniak i M. Baraniak po 2 - Nowik, Towściuk; Nice - Piekarnia Balcewicz 10:0. Żebrowski i Kozak po 3, Sokoliński 2, Grudniewski, Wasielewski; Mała - Kico 5:3. Pluta i Taderski po 2, Szczęśniak - Gabruk, Kuciewicz, Garczyk; P-System - Mała 7:4. Pisarski 4, Świostek 3 - Pluta 2, Taberski, Kunc; Piekarnia Balcewicz - Aspis 2:5. Galas 2 - Popruhka 2, Sliusharenko, Chamukha, Halych; Seco Warwick - Kico 0:2. Niewiadomski, Kuciewicz; Nice - Tombud 0:5. Rafalik 4, Janecki; Schnug CHociule - Vac Max 0:10. M. Baraniak 4, F. Baraniak 3, M. Baraniak 2, Kryś; WSQ - Computec 0:2. Mueller, Habel.

1.Vac Max 41225:2
2.Computec41010:4
3.Nice4921:9
4.P-System 4715:10
5.Aspis 4715:11
6.Schnug 458:16
7.WSQ 445:9
8.Kico 448:18
9.Piekarnia Balcewicz 4410:21
10.Tombud 4310:10
11.Mała 4315:19
12.Seco Warwick 404:17

Najlepsi strzelcy: 9 - Marcin Baraniak (Vac Max); 7 - Mateusz Kozak (Nice), Nikodem Rafalik (Tombud); 6 - Adrian Pluta (Mała); 5 - Paweł Mueller (Computec), Grzegorz Galas (Piekarnia Balcewicz), Daniel Pisarski (P-System).

Liga w Lubsku
I liga: LZS Kado Górzyn - Calesa 3:3, Juniorzy - Juniorzy Młodsi 8:10, Byle Jak - Spartanie 3:4.

Mistrzostwa Gorzowa

1. kolejka: I LO - SHR Wojcieszyce 4:6. Pazoła 2, Kochanowski, Grala - Pajdowski 3, Korpik, Wojtaszek, Perużyński; Synowie Gandalfa - ENKA 7:2, B. Cybulski 3, Mustera 2, P. Cybulski, Chudzik - Frątczak 2; I LO - Beneton 2:5. Ciesielski, Grala - Głowaczewski 3, D. Tabaka 2; SHR Wojcieszyce - ENKA 5:6. Pajdowski i Krawczyński po 2, Skrzypczak - Frątczak 4, Sus 2; Synowie Gandalfa - FABBRO 7:2, Rejch i Majchrzak po 2, Chudzik, Mróz, Cybulski - Tkaczyk 2; Beneton - FABBRO 12:0. Lebowski 5, D. Tabaka i Głowaczewski po 3, Sobczak; Globex - Skład Opału Deszczno 8:1. Jasiński 4, Pszczółkowski, Mielnik, Maksimowicz, Sobański - Trachimowicz; Energozew-Hydromel III - Globex 4:4. Szamotulski i Werbski po 2 - Sobański 2, Mielnik, Jasiński; ae group - Skład Opału Deszczno 2:3. Tomczak 2 - Trachimowicz 2, Somrani; ae group - Energozew-Hydromel III 1:4. Kiedrowski - Szamotulski 2, Różański, Werbski.

2. kolejka: Sawexbis&Netkom - I LO 1:0. Jonasz; Globex - I LO 8:1. Jasiński 5, Sobański, Pszczółkowski, Maksimowicz - Kochanowski; Sawexbis&Netkom - FABBRO 7:1. Jonasz 4, Motyk 2, Brussy - Tkaczyk; Skład Opału Deszczno - SHR Wojcieszyce 7:2. Gil 3, Trachimowicz 2, Somrani, Kozajda - Pawłowski, Kopeć; Sawexbis&Netkom - Globex 1:7. Jonasz - Jasiński 3, Pszczółkowski 2, Kowalski, Sobański; FABBRO - Skład Opału Deszczno 3:7. Matuszewski 2, Tkaczyk - Somrani i Gil po 3, Trachimowicz; SHR Wojcieszyce - Energozew-Hydromel III 1:6. Pawłowski - Werbski i Szamotulski po 3; Beneton - ENKA 6:1. D. Tabak i Głowaczewski po 2, Lebowski, Trzosek - Sus; Energozew-Hydromel III - ENKA 10:0. Szamotulski i Werbski po 4, Różański, Arcimowicz; ae group - Synowie Gandalfa 1:1. Stuchly - Majchrzak; Beneton - Synowie Gandalfa 1:1. D. Tabaka - Majchrzak; Beneton - ae group 3:3. Głowaczewski, Sobczak, D. Tabaka - Stuchly, Zbroniec.

1.Beneton 51127:7
2.Globex 41027:7
3.Energozew-Hydromel III 41024:6
4.Skład Opału Deszczno 4918:15
5.Synowie Gandalfa 4816:6
6.Sawexbis&Netkom 369:8
7.ENKA 439:28
8.SHR Wojcieszyce 4314:23
9.ae group 427:11
10.I LO 407:20
11.FABBRO 406:33

Najskuteczniejsi strzelcy: 13 goli - Marcin Jasiński (Globex), 11 - Bartłomiej Szamotulski, 10 - Bartosz Werbski (obaj Energozew-Hydromel III).

Andrzej Flügel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.