(rk)

Pingpongowe granie

Pingpongowe granie
(rk)

Przedstawiamy wyniki niższych lig tenisowych oraz lokalnych turniejów.

II liga mężczyzn: Spójnia Ośno Lub. - LZS SKS Raszówka 7:3. Dzikowski i Prokot po 2,5 oraz K. Lubin 2; AZS UZ Zielona Góra - AZS UE Wrocław 8:2. Bobek I Sidelnik po 2,5, O. Sroczyński 1,5, Kozłowski 1 oraz Schauer 0,5; Victoria Jelcz-Laskowice - Gorzovia Gorzów 0:10. Sz. Kulczycki, Nowokuński, Wieromiejczyk i Żarski po 2,5; Solos Dzierżoniów - ZKS Mazel II Drzonków 5:5. H. Lubin 2,5, P. Sroczyński 1,5 i Zając 1; KTS Jelenia Góra – KGHM Zanam Polkowice 6:4, TOP Bolesławiec – Odra II Głoska 4:6.

1.Gorzovia 71357:13
2.Spójnia 71255:15
3.AZS UZ 71248:22
4.Odra II 71147:23
5.AZS UE 7941:29
6.SOLOS 7839:31
7.ZKS II 7530:40
8.KTS 7521:49
9.KGHM 7424:46
10.Victoria 7420:50
11.LZS SKS 7126:44
12.TOP 7012:58

III liga mężczyzn: Tęcza Krosno Odrz. - Spójnia II Ośno Lub. 2:10, ZKS IV Drzonków - Witniczanin Witnica 10:2, Pełcz Górki Noteckie - ŻSTS Żagań 10:1, Kijowianka Kije - Dziesiątka Nowa Sól 10:7, Warta II Kostrzyn - Gorzovia II 10:6, Gorzovia II - Kijowianka 10:8, Dziesiątka - Pełcz 3:10, ŻSTS - ZKS IV 10:5, Witniczanin - Jofrakuda Świebodzin 10:6, Spójnia II - Warta II 5:10, Gorzovia II - Kijowianka 10:8, Dziesiątka - Pełcz 3:10, ŻSTS - ZKS IV 10:5, Witniczanin - Jofrakuda 10:6.

1.ŻSTS 71261:31
2.Pełcz 61050:23
3.Witniczanin 71052:41
4.ZKS IV 6853:37
5.Warta II 6849:40
6.Spójnia II 7648:53
7.Jofrakuda 6540:48
8.Kijowianka 6441:53
9.Gorzovia II 6435:56
10.Tęcza 6239:50
11.Dziesiątka 7131:69

W Witnicy odbył się drugi rzut gorzowskiej klasy A.Wygrał Bartosz Tomków przed Robertem Tomczakiem (obaj FSL Aktywni Słubice), Krzysztofem Urbańskim i Danielem Stojanowskim (obaj GKT Smecz Górzyca). Zespołowo zwyciężył Pełcz IV Górki Noteckie – 68 pkt. przed GKT Smecz – 47 i FSL Aktywni – 45. Po dwóch rzutach prowadzi FSL Aktywni – 152, przed Pełczem IV – 127 i GKT Smecz – 99

W Sulechowie w drugim rzucie walczono w zielonogórskiej klasie A.Triumfował Damian Kańduła (Top Spin Kargowa) przed Weroniką Lech (UKTS Lubsko), Tomaszem Jakimczukiem (ŻSTS Żagań) i Tomaszem Mączkowskim (Fiber Nowogród Bobrz.). Drużynowo wygrał Fiber II – 140 pkt. przed ŻSTS IV – 127 i Top Spin II – 109. Po dwóch rzutach prowadzi Fiber II – 234, przed Top Spin II – 181 i UKTS – 172.

W finale ogólnopolskiego drużynowego turnieju uczniowskiego, w Krakowie bardzo dobrze spisała się Warta Kostrzyn w kategorii dziewcząt starszych. ( Barbara Tatarewicz, Magdalena Truszkowska i Amelia Wiącek) stając na najniższym stopniu podium.

W Żarach z udziałem 65 zawodników rozegrany został Grand Prix Łużyc Dolnych. Czołówka: kobiety – 1. Gabriela Sokołowska (Drzonków), 2. Weronika Lech (Lubsko), 3. Ewa Polanowska (Mirostowice Dolne); amatorzy – 1. Marcin Morawski (Gozdnica), 2. Tomasz Wasielewski (Gorzów), 3. Tomasz Mączkowski (Nowogród Bobrzański); juniorzy – 1. Szymon Cholewiński (Krosno Odrzańskie), 2. Bartosz Kłudkowski (Grabik), 3. Mateusz Bogdanowicz (Lubsko); weterani – 1. Roman Wączek (Gorzów), 2. Zbigniew Piotrowski, 3. Leszek Mikołajczuk (obaj Żary).

(rk)

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.