Plany obwodnicy niewygodne również dla gminy Dąbie. Będzie spotkanie z mieszkańcami

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Plany obwodnicy niewygodne również dla gminy Dąbie. Będzie spotkanie z mieszkańcami

Łukasz Koleśnik

Do trzech przedstawionych wariantów obwodnicy mieszkańcy Krosna Odrzańskiego mieli wiele uwag. Jak się okazuje, część propozycji projektanta nie odpowiada gminie Dąbie. Dlatego odbędzie się tam spotkanie z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Odkąd mieszkańcy gminy Krosno Odrzańskie poznali propozycje, dotyczące przebiegu obwodnicy stolicy powiatu krośnieńskiego, rozpoczęły się gorące dyskusje. W urzędzie w Krośnie Odrzańskim odbyły się dwa spotkania z mieszkańcami. Ci między innymi mieli największe zastrzeżenia do trzeciego wariantu, gdzie obwodnica przebiegałaby przez miejscowość Kamień. - Młodzi ludzie się koło mnie budują i okazuje się, że przez ich dom idzie obwodnica - mówiła jedna z krośnianek. - Ponadto czy ktoś będzie chciał postawić dom przy samej autostradzie?

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.