Po 10 lutego w Gorzowie wykupienie lekarstw nocą takie proste nie będzie

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Po 10 lutego w Gorzowie wykupienie lekarstw nocą takie proste nie będzie

Jarosław Miłkowski

W nocy z 10 na 11 lutego zmienią się zasady dyżurów aptek. Co noc ma dyżurować inna. Problem jednak w tym, że nie każda chce dyżurować...

- W Gorzowie powinna być jedna nocna apteka. Przy nocnym i świątecznym ambulatorium w szpitalu. Pacjenci nie mieliby problemów z szukaniem, która apteka dyżuruje – mówi nam Waldemar Strychanin, przedsiębiorca, który jeszcze pod koniec 2017 r. prowadził aptekę w szpitalu przy ul. Dekerta. Do jego rodziny należy 12 aptek w mieście.

Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.