Renata Hryniewicz

Po 60. można wstąpić do klubu albo wpaść na ciasto do domu

Odpoczynek przy kawie i słynnym cieście, ale zaraz potem zajęcia. Seniorzy ze słubickiego domu czekają jeszcze na ogródek. Wtedy więcej czasu będą spędzać Fot. dom seniora słubice Odpoczynek przy kawie i słynnym cieście, ale zaraz potem zajęcia. Seniorzy ze słubickiego domu czekają jeszcze na ogródek. Wtedy więcej czasu będą spędzać na powietrzu
Renata Hryniewicz

W Słubicach i Cybince domy seniora są wręcz przepełnione. W Sulęcinie zostało parę wolnych miejsc, ale pewnie dlatego, że zajęcia zaczynają się dopiero od poniedziałku. W Rzepinie nie będzie problemu z naborem do klubu, który właśnie jest urządzany.

Klub Seniora w Rzepinie będzie w budynku przy ul. Westerplatte. To stare miasto, obecnie rewitalizowane. Samo centrum Rzepina.

- Klub seniora to dla mieszkańców gminy bardzo ważny projekt. Co istotne, w końcu udało nam się znaleźć idealne miejsce do wspólnych spotkań dla naszych seniorów i stowarzyszeń - mówi zadowolony burmistrz Sławomir Dudzis.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.