Adam Willma

PO będzie skazane na balansowanie. SLD może kusić umiarkowaniem [rozmowa]

Prof. RAFAŁ CHWEDORUK, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. Fot. AIP Prof. RAFAŁ CHWEDORUK, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego.
Adam Willma

Teraz nowe liderki Nowoczesnej, te same które odsunęły Petru od władzy, znalazły się pod ostrzałem, że zawierają sojusz z Platformą, pomimo że ta nic nowego nie zaproponowała. Widać, że droga 30-40-latków do poważnej polityki jest jeszcze bardzo długa. Chyba nie jest więc przypadkiem, że na czele wszystkich liczących się formacji stoją politycy 50+. Nowoczesna, która szermowała hasłami profesjonalizmu, okazała się amatorską drużyną piłkarską.

Rozmowa z prof. RAFAŁEM CHWEDORUKIEM, politologiem z Uniwersytetu Warszawskiego o konwencjach Koalicji Obywatelskiej oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej

Dziś oficjalnie ruszają z kampanią wyborczą zjednoczone siły Platformy i Nowoczesnej. Jak w pana oczach wygląda to rodzinne zdjęcie Grzegorza Schetyny i Katarzyny Lubnauer?

Czytaj rozmowę z prof. Rafałem Chwedorukiem, politologiem z Uniwersytetu Warszawskiego o konwencjach Koalicji Obywatelskiej oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Adam Willma

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.