Jarosław Miłkowski

PO chce likwidacji urzędów wojewódzkich [WIDEO]

Mówiliśmy o totalnej opozycji, teraz przedstawiamy totalną propozycję - mówił Grzegorz Schetyna. I zaproponował likwidację urzędów wojewódzkich Fot. Grzegorz Jakubowski Mówiliśmy o totalnej opozycji, teraz przedstawiamy totalną propozycję - mówił Grzegorz Schetyna. I zaproponował likwidację urzędów wojewódzkich
Jarosław Miłkowski

Mówiliśmy o totalnej opozycji, teraz przedstawiamy totalną propozycję - mówił Grzegorz Schetyna. I zaproponował likwidację urzędów wojewódzkich.

- Władza rządowa nie powinna urządzać Polski lokalnej. To powinni robić prezydenci, burmistrzowie, wójtowie wybierani bezpośrednio przez ludzi. Zmianie powinna ulec także kwestia podatków PIT i CIT. One powinny zostać w całości w samorządzie. Dziś samorządy dostają tylko ich część – mówi Waldemar Sługocki, senator z Zielonej Góry, szef PO w Lubuskiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

 • Dlaczego PO chce likwidacji urzędów wojewódzkich?
 • Czym likwidacja urzędy byłaby dla Gorzowa?
 • Co wspólnego ma likwidacja urzędów z Katalonią?
Pozostało jeszcze 92% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.