Po Sulęcińskiej w Gorzowie nie trzeba już jak kiedyś jeździć slalomem

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Po Sulęcińskiej w Gorzowie nie trzeba już jak kiedyś jeździć slalomem

Jarosław Miłkowski

Od środy 27 marca na ul. Sulęcińską śmiało mogą wracać kierowcy i rowerzyści. A i piesi poczują się tu bezpiecznie. W końcu została wyremontowana - kto wie, czy nie jedna z najbardziej zniszczonych dróg w mieście.

Sulęcińska prosiła się o remont już pod koniec minionego wieku! Gdy nasz dziennikarz jeździł tędy rowerem w latach 90., wyglądał jak narciarz między tyczkami slalomu.

- Dziura była tu na dziurze. Szło się masakrycznie, a jechać rowerem…?! To była udręka! Jeździło się wężykiem – opowiadała nam w środę 27 marca Mariola Nowakowska – Piotrowicz, która mieszka przy ul.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.