Po tygodniu zabawy uczniowie zwinęli czerwony dywan

Czytaj dalej
Fot. Zespół Szkół w Babimoście
Anna Chreptowicz

Po tygodniu zabawy uczniowie zwinęli czerwony dywan

Anna Chreptowicz

Tydzień filmowy w Zespole Szkół w Babimoście dobiegł końca. Ze szkoły zniknęły więc gwiazdy, celebryci i... czerwony dywan.

To był tydzień pełen atrakcji przygotowanych przez gimnazjalistów, we współpracy z nauczycielami. Codziennie w szkole działo się coś niezwykłego. Jednego dnia budynek opanowały najpopularniejsze postaci filmowe. Na korytarzu można było minąć Gnijącą Pannę Młodą, Dziewczynkę z zapałkami i Jokera z filmu „Batman”. Innego dnia, za sprawą „wielkiego wejścia”, uczniowie mogli poczuć się jak najpopularniejsi celebryci.

- Przed pierwszą lekcją wszyscy ci, którzy brali udział w projekcie, zebrali się koło wejścia i jak ktoś wchodził, zachowywali się tak, jakby był wielką gwiazdą. Czyli wiadomo, piszczące fanki, autografy, zdjęcia, wywiady - opowiada Iga Pietrusiewicz, jedna z uczennic zaangażowanych w projekt.

Tydzień zakończyła uroczysta gala, podczas której wszyscy goście mogli obejrzeć parodie najpopularniejszych filmów i seriali.

Na gali rozstrzygnięto również konkursy: na najładniejszy plakat filmowy (I miejsce Amelia Draga za „Miasto 44”), najoryginalniejsze przebranie (I miejsce. Sandra Wanowicz jako Joker), wiedzy o X muzie (I miejsce Paweł Maksimczyk).

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.