Natalia Dyjas-Szatkowska

Po zimie czas na sprzątanie, łatanie dziur i nową zieleń w Zielonej Górze

Na ulice miasta i dzielnicy wyjechał sprzęt, by wysprzątać bałagan po zimowych miesiącach Fot. Mariusz Kapała Na ulice miasta i dzielnicy wyjechał sprzęt, by wysprzątać bałagan po zimowych miesiącach
Natalia Dyjas-Szatkowska

Chyba można już się odważyć i powiedzieć, że wiosna coraz bliżej. A wraz z nią czas na naprawy w mieście. Nasi Czytelnicy pytają, kiedy zostanie sprzątnięty piach z ulic i ścieżek rowerowych czy naprawione dziury, które powstały w trakcie zimowych miesięcy.

- Chyba nie będziemy się spodziewać już gwałtownego powrotu zimy, może więc czas, by z ulic i chodników zaczął znikać zalegający piach? Ten wciąż jest chociażby na ul. Sienkiewicza na al. Konstytucji 3 Maja - napisał do nas jeden z Czytelników.- Pozostawionego po zimie piachu sporo jest też na chodnikach. Na al.

CZYTAJ DALEJ:

  • Wiosenne zmiany w Zielonej Górze
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.