Pociągi będą jeździć, ale remont estakady w Gorzowie wciąż... będzie trwał

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Pociągi będą jeździć, ale remont estakady w Gorzowie wciąż... będzie trwał

Jarosław Miłkowski

Mamy dwie informacje w sprawie remontu estakady. Ta zła, to że prace wykończeniowe potrwają do 30 września. Dobra jest taka, że pociągi mają wrócić na nią 9 czerwca.

- Po 9 czerwca wykonawca będzie jeszcze prowadził prace. Zapewnimy jednak bezpieczny dostęp pasażerów do pociągów – mówi Mirosław Siemieniec, rzecznik PKP Polskich Linii Kolejowych. Ta kolejowa spółka odpowiada za remont estakady kolejowej. Rozpoczął się on jesienią 2016 r. i miał zakończyć we wrześniu zeszłego roku. Termin zakończenia robót był już trzykrotnie przekładany. Teraz został przełożony do 30 września.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.