Jarosław Miłkowski

Pociągi na estakadę w Gorzowie wrócą w czerwcu. Remont wciąż trwa

Remont estakady kolejowej oraz dwóch peronów na dworcu głównym kosztuje 95 mln zł. Fot. Jarosław Miłkowski Remont estakady kolejowej oraz dwóch peronów na dworcu głównym kosztuje 95 mln zł.
Jarosław Miłkowski

8 czerwca to najnowsza data powrotu pociągów na estakadę kolejową. PKP przesunęło termin już trzeci raz!

Remont estakady, którą od strony Krzyża, Drez¬denka i Strzelec Krajeń¬skich dojeżdża się do Gorzowa rozpoczął się na dobre wiosną 2017 r. Pierwotnie miał potrwać do 10 września zeszłego roku. Nie udało się, a prace przedłużono 31 grudnia 2018 r. W listopadzie było jednak wiadomo, że i ten termin nie zostanie dotrzymany. Zakończenie prac przesunięto do 9 marca tego roku. Teraz i ten termin bierze w łeb.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.