Pod budowę hali sportowej w Gorzowie pójdzie 906 drzew

Czytaj dalej
Fot. Materiały Słowianki
Jarosław Miłkowski

Pod budowę hali sportowej w Gorzowie pójdzie 906 drzew

Jarosław Miłkowski

- Co zrobimy, jeśli wytniemy drzewa, a później hala nie powstanie? - pyta Dawid Gdula. - Nie jesteśmy wariatami. Nie wytniemy drzew zanim nie wyłonimy wykonawcy – odpowiadają w Słowiance.

- Jak znam życie, to najpierw wytnie się drzewa, później będzie ciężko znaleźć wykonawcę, a na końcu zostaniemy z ogołoconym z drzew placem – mówi nam Dawid Gdula ze Stowarzyszenia Zielone Miasto Gorzów. Zasiada on także w tzw. zielonym zespole, który opiniuje miejskie inwestycje pod kątem zieleni (ten zespół powstał po tym, gdy przez miasto przetoczył się spór o wycinkę drzew wzdłuż remontowanej ul. Kostrzyńskiej).

 • Ile ma kosztować hala?
 • Kiedy może rozpocząć się budowa?
 • Kiedy będzie wycinka drzew?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.