Renata Hryniewicz

Podpisanie umów ze szpitalami wywołało burzę. To było polityczne show PiS

Na jednym ze zdjęć jest kandydat do sejmiku województwa Józef Stupienko,  który trzyma czek dla szpitala słubickiego w towarzystwie minister rodziny, Fot. LUW Gorzów Wlkp. Na jednym ze zdjęć jest kandydat do sejmiku województwa Józef Stupienko, który trzyma czek dla szpitala słubickiego w towarzystwie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej (PiS) oraz wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego (PiS)
Renata Hryniewicz

Starosta Marcin Jabłoński (PO) umieścił na swoim profilu FB zdjęcie, na którym czek dla szpitala trzyma kandydat do sejmiku z listy PiS Józef Stupienko. Rozpętała się burza.

W poniedziałek w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano umowy o dofinansowanie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych. Wśród zaproszonych przez wojewodę Władysława Dajczaka (PiS) gości, była większość kandydatów z ramienia PiS w wyborach samorządowych. Te osoby są również na zdjęciach z czekiem dla swojego szpitala.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.