Renata Hryniewicz

Podpisanie umów ze szpitalami wywołało burzę. To było polityczne show PiS

Na jednym ze zdjęć jest kandydat do sejmiku województwa Józef Stupienko,  który trzyma czek dla szpitala słubickiego w towarzystwie minister rodziny, Fot. LUW Gorzów Wlkp. Na jednym ze zdjęć jest kandydat do sejmiku województwa Józef Stupienko, który trzyma czek dla szpitala słubickiego w towarzystwie minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej (PiS) oraz wiceministra zdrowia Janusza Cieszyńskiego (PiS)
Renata Hryniewicz

Starosta Marcin Jabłoński (PO) umieścił na swoim profilu FB zdjęcie, na którym czek dla szpitala trzyma kandydat do sejmiku z listy PiS Józef Stupienko. Rozpętała się burza.

W poniedziałek w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim podpisano umowy o dofinansowanie Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych. Wśród zaproszonych przez wojewodę Władysława Dajczaka (PiS) gości, była większość kandydatów z ramienia PiS w wyborach samorządowych. Te osoby są również na zdjęciach z czekiem dla swojego szpitala.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.