Jarosław Miłkowski

Podróż do Krzyża zacznie sie od... wyjazdu autobusem. Od kiedy?!

Przystanek przy ul. Teatralnej miał być tymczasowy, zostanie na stałe. Fot. Daniel Adamski/Urząd Miasta w Gorzowie Przystanek przy ul. Teatralnej miał być tymczasowy, zostanie na stałe.
Jarosław Miłkowski

Od 10 maja do 10 września szynobusy do Krzyża lub Poznania będę jeżdziły z Santoka. Podróż pociągiem pospiesznym zacznie się w... Zwierzynie.

Pasażerowie, którzy jeżdżą pociągami w kierunku Krzyża lub jeszcze dalej – w głąb Polski, muszą przygotować się na utrudnienia. - Od 10 maja do 10 września nastąpi zmiana w organizacji przewozów. Trzeba wymienić rozjazdy oraz przebudować tory i nawierzchnie. To na przejazdach w pobliżu przystanku kolejowego przy ul. Teatralnej. W tym czasie wprowadzona zostanie tu zastępcza komunikacja autobusowa – przekazał nam wczoraj Bohdan Ząbek z zespołu prasowego PKP Polskich Linii Kolejowych.

Dlaczego przestaną jeździć szynobusy?

Czy remont estakady zakończy się we wrześniu?

Czy na stacji wschodniej będzie w końcu... zegar?

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.