Pojedynki, które elektryzują Polskę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum klubu
Michał Kociński

Pojedynki, które elektryzują Polskę

Michał Kociński

Ekantor.pl Falubaz jest świadomy jak ważne są wygrane na własnym torze.

Emocje związane z meczem z KS ROW Rybnik były idealnym przygotowaniem do tego, co czeka nas w maju. Ten miesiąc zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Kibice spragnieni żużla na najwyższym poziomie nie będą zawiedzeni.

Maj rozpocznie się mocnym uderzeniem. Już pierwszego dnia na W69 zawita drużyna aktualnego Mistrza Polski - Unia Leszno. Pojedynki Byków z zielonogórzanami od lat elektryzują całą Polskę. To jeden z tych meczów, na które czeka się cały rok. Unia nie rozpoczęła najlepiej sezonu i nie może pozwolić sobie na kolejne przegrane. Ekantor.pl Falubaz jest natomiast świadomy jak ważne są wygrane na własnym torze. 1 maja w Zielonej Górze emocji z pewnością nie zabraknie. Gwarantują to takie nazwiska jak Protasiewicz, Dudek, Doyle i Pieszczek oraz Pedersen, Kildemand, Pawlicki i Zengota.

Goście chcą namieszać

Pięć dni później do Winnego Grodu zawita srebrny medalista ubiegłorocznych rozgrywek - Betard Sparta Wrocław. Ten mecz pierwotnie miał się odbyć 10 kwietnia, jednak tego dnia w Zielonej Górze padał deszcz. Nowy termin pojedynku I rundy to 6 maja. Goście z Taiem Woffindenem oraz Maciejem Janowskim chcą ponownie namieszać w PGE Ekstralidze i przeszkodzić faworytom w walce o medale. Wygrane na terenie najgroźniejszych rywali to jeden z tegorocznych celów Spartan. Choćby z tego powodu można być pewnym, że dla zielonogórzan nie będzie to łatwe spotkanie.

W maju pościgamy się na najwyższym poziomie.
Archiwum klubu W maju pościgamy się na najwyższym poziomie.

Prawa Derbów

Na koniec majowych emocji przy W69 mecz, o którym nie trzeba dużo pisać. 22 maja pierwsze w tym sezonie Derby Ziemi Lubuskiej. Ekantor.pl Falubaz kontra Stal Gorzów. To będzie prawdziwe święto żużla w całym mieście. Pełne trybuny, wielkie nazwiska na torze i wspaniała otoczka pojedynku dwóch odwiecznych rywali. Derby rządzą się własnymi prawami i odnoszenie się do statystyk, czy aktualnej pozycji w tabeli nie ma tu większego znaczenia. Wielokrotnie udowodniły to obie drużyny. To będzie mecz, w którym obie ekipy pojadą na maksa. Żaden z zawodników nie odpuści na metr. Żaden z kibiców nie wyjdzie ze stadionu zawiedziony. To mecz, na którym po prostu trzeba być.

Widzimy się na W69

Maj 2016 przy W69 zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Trzy mecze ligowe z drużynami będącymi bezpośrednimi rywalami Ekantor.pl Falubazu rozgrzeją zielonogórską publiczność do czerwoności i zapewnią jej niezapomniane wrażenia. Serwis internetowy biletynafalubaz.pl prowadzi sprzedaż biletów na pojedynki z FOGO Unią Leszno oraz Betardem Spartą. Wkrótce wejściówki na te mecze trafią do sprzedaży otwartej. Bilety na mecz ze Stalą Gorzów dostępne będą w sprzedaży w późniejszym terminie. Zachęcamy do śledzenia serwisu www.falubaz.com, gdzie na bieżąco informujemy o zbliżających się spotkaniach ligowych w Zielonej Górze. Do zobaczenia na stadionie!

Michał Kociński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.