Pojedź i opisz trasę. Tablety czekają

Czytaj dalej
Fot. Fot. Mariusz Kapala / Gazeta Lubuska
Marek Białowąs

Pojedź i opisz trasę. Tablety czekają

Marek Białowąs

Urząd marszałkowski woj. lubuskiego zaprasza do wzięcia udziału w konkursie pt. "Moja wymarzona podróż pociągiem". Do wygrania są trzy tablety.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z regionu. Zainteresowana młodzież może przysłać do konkursu pracę literacką, graficzną, prezentację multimedialną, film. Warunek jest jeden: dzieło musi odpowiadać tematowi konkursu.

Ocenie podlegać będą: oryginalność, komunikatywność przekazu, twórcze podejście do tematu i wyobraźnia. Prace można nadsyłać do 29 lutego br. na adres kancelarii ogólnej urzędu marszałkowskiego w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs - moja wymarzona podróż pociągiem” lub przesłać wraz z kompletem załączników na adres: konkurs@lubuskie.pl

Autorów zwycięskich prac poznamy do 31 marca br. Zostaną oni wyłonieni w 3 kategoriach: najlepsza praca ucznia szkoły podstawowej, gimnazjalnej i szkoły średniej. W każdej z tych trzech kategorii nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest tablet. Do wzięcia udziału w konkursie niezbędna jest zgoda rodziców ucznia.

Marek Białowąs

Marek Białowąs

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.