Leszek Kalinowski

Policja poszukuje zaginionego Pawła

Policja poszukuje zaginionego Pawła  Fot. Archiwum prywatne
Leszek Kalinowski

Policja prosi o pomoc. 22 stycznia około godz. 8.00 funkcjonariusze z komendy zostali powiadomieni o zaginięciu 33-letniego mieszkańca Wolsztyna, Pawła Frybela.

Mężczyzna wyszedł z domu 21 stycznia ok. godz. 12.00, oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Mężczyzna ma ok. 170 cm wzrostu i waży 80 kilogramów. Włosy krótkie, koloru ciemnego. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę sportową koloru granatowego z kapturem i logo Unii Leszno, spodnie dresowe szerokie w kolorze jasny popiel, buty czarne typu „glany” i kurtkę w kolorze ciemnozielonym. Każdy, kto może pomóc, proszony jest o kontakt - numer 997 lub 68 347 52 00.

Policja poszukuje zaginionego Pawła
Archiwum prywatne
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".


Dziś zajmuje sie sprawami, dotyczącymi Zielonej Góry i regionu, zwłaszcza interesuja mnie tematy, związane z: 


- budową Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, 


https://gazetalubuska.pl/jak-zmienia-sie-centrum-zdrowia-matki-i-dziecka-w-zielonej-gorze-kiedy-zakonczenie-prac/ar/c1-14995845


- rozwojem Uniwersytetu Zielonogórskiego, w tym m.in, medycyny, 


https://gazetalubuska.pl/zielona-gora-mistrzostwa-polski-w-szyciu-chirurgicznym-studentow-medycyny-zdjecia-wideo/ar/c1-14620323


- rozbudową Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze, 


https://gazetalubuska.pl/ale-sie-dzieje-w-szpitalu-uniwersyteckim-zobacz-jak-sie-zmieniaja-rozne-obiekty/ar/c14-15111792


- inwestycjami oświatowymi i poziomem nauczania w szkołach, 


https://gazetalubuska.pl/egzamin-osmoklasisty-z-jezyka-polskiego-za-nami-zobacz-jak-bylo/ar/c5-15028564


- komunikacją miejską i elektrycznymi autobusami. 


https://gazetalubuska.pl/zobacz-jak-zmienia-sie-centrum-przesiadkowe-zdjecia/ga/13729844/zd/32684686


W wolnej chwili lubię popływać, jeździć na rowerze, obejrzeć spektakl teatralny, posłuchać koncertu, zwiedzać mało znane miejsca, poznawać nowych ludzi, od których czerpię wiele pozytwynej energii. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.