Renata Hryniewicz

Policjanci wracają do służby, ale podkreślają, że protest trwa

Tak protestowali policjanci i inne służmy mundurowe paćdziernika w Warszawie Fot. Szymon Starnawski/Polska Press Tak protestowali policjanci i inne służmy mundurowe paćdziernika w Warszawie
Renata Hryniewicz

- Porozumienie jest nieporozumieniem! My się na takie warunki nie zgodziliśmy! Rafał Jankowski (szef policyjnych związkowców w kraju - przyp. red.) nie mógł sam podpisać porozumienia, nie pytając nas o zdanie! Protest trwa - twierdzi Przemysław Matczak, wiceszef zarządu lubuskiego NSZZ i członek zarządu krajowego NSZZ Policjantów.

Przypomnijmy: w minionym tygodniu, w czwartek wieczorem, minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński i szef Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Rafał Jankowski poinformowali o zakończeniu akcji protestacyjnej policjantów. A to za sprawą zawartego porozumienia, które podpisano po 10 godzinnych rozmowach.

CZYTAJ DALEJ:

 • Czy to rzeczywiście koniec protestu?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.