Zdzisław Haczek

Policjant po służbie jeździł na rolkach… Nagle rozpoznał poszukiwanego mężczyznę. Ruszył za nim w pościg

Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie. Fot. Lubuska Policja Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie.
Zdzisław Haczek

Akcja sierżanta Kamila Biernackiego z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie to kolejny przykład udanej interwencji funkcjonariusza po służbie.

Sierżant Kamil Biernacki z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie wolne popołudnie spędzał jeżdżąc na rolkach.

Policjant zauważył poszukiwanego przed sklepem

W pewnym momencie sierżant Kamil Biernacki, wracając już do domu, zauważył, jak do jednego z marketów w Świebodzinie wchodzi poszukiwany mężczyzna. Zgodnie z wyrokiem sądu mężczyzna ma orzeczoną półroczną karę pozbawienia wolności.
[polecane]20138872[/polecane]

Poszukiwany 29-latek rzucił się do ucieczki

Sierżant Biernacki zatrzymał się w pobliżu wejścia, aby poszukiwany nie zdążył się oddalić i powiadomił oficera dyżurnego, by ten skierował na miejsce patrol. - Wychodząc ze sklepu 29-latek zauważył wjeżdżający patrol i rzucił się do ucieczki. Policjanci ruszyli w pościg, a wraz z nimi, na rolkach, Kamil. To on okazał się najszybszy, dogonił i obezwładnił uciekającego mężczyznę. Chwilę później w kajdankach znalazł się on w radiowozie – relacjonuje mł. asp. Marcin Ruciński z Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. - Dzięki takiej postawie i zaangażowaniu policjantów możemy w powiecie świebodzińskim czuć się bezpieczni.

Sierżant Kamil Biernacki pełni służbę od trzech lat i od początku w świebodzińskiej komendzie.
[polecane]20085026;1;[/polecane]

[polecane]20083634,20025411;1;[/polecane]

Świebodzin: policyjna grupa Speed zatrzymał młodego kierowcę

Byłeś świadkiem wypadku, pożaru lub innego zdarzenia? Stoisz w korku lub masz informację o innych utrudnieniach na drodze? Poinformuj nas o tym! Wyślij nam zdjęcia lub nagranie z miejsca zdarzenia. Możesz to zrobić przez stronę "Gazety Lubuskiej" na Facebooku facebook.com/gazlub/ lub mailem na adres glonline@gazetalubuska.pl
Możesz też skontaktować się z nami dzwoniąc na nr 510 026 994.

Zdzisław Haczek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.