Polityka rodzinna: do rady miasta startują ojcowie i córki, bracia i siostry

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Polityka rodzinna: do rady miasta startują ojcowie i córki, bracia i siostry

Jarosław Miłkowski

O głosy tych samych wyborców zabiegać będą Stefan i Zbigniew Sejwowie. W jednym okręgu powalczą ze sobą córki znanych radnych: Jerzego Synowca i Roberta Surowca.

- Jeśli by tak się stało, że obaj dostaniemy się do rady, to brat na pewno będzie zajmował się sprawami związanymi z kulturą, a ja oświatą i szeroko pojętymi inwestycjami – mówi nam Stefan Sejwa. Pod koniec prezydentury Tadeusza Jędrzejczaka był jego zastępcą, wcześniej radnym. Teraz znów chce powalczyć o mandat radnego. Jest liderem listy ugrupowania Fani Gorzowa (są w nim byli miejscy urzędnicy z czasów Jędrzejczaka, choć on sam startuje z SLD do sejmiku) w okręgu nr 1, czyli na Zawarciu i Zakanalu.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.