Renata Hryniewicz

Polskie Słubice i niemiecki Frankfurt myślą o weekendowym „uniwersytecie” i nie tylko

Na spotkanie zaproszono także mieszkańców pogranicza włosko - słoweńskiego i hiszpańsko - portugalskiego. Opowiadali o swoich doświadczeniach i współpracy Fot. UMiG Słubice Na spotkanie zaproszono także mieszkańców pogranicza włosko - słoweńskiego i hiszpańsko - portugalskiego. Opowiadali o swoich doświadczeniach i współpracy transgranicznej u siebie
Renata Hryniewicz

Polsko - niemiecka miejska linia autobusowa, wspólna sieć ciepłownicza, transgraniczne przedszkole, wspólne biuro administracji miejskiej, wspólne imprezy - to tylko niektóre projekty wspólne Dwumiasta, które udało się zrealizować w ciągu ostatnich 10 lat. Na następnych 10 myślą m.in. o uniwersytecie weekendowym czy współnym budżecie obywatelskim.

Przedstawiciele administracji, radni, instytucji, firm, stowarzyszeń i mieszkańcy obu miasta spotkali się na forum, podczas którego debatowali o współpracy Dwumiasta na kolejne 10 lat. - Jesteśmy zadowoleni z frekwencji. 4 grudnia w spotkaniu brało udział 108 osób, a w dniu następnym przyszło 139 osób, nie licząc podwójnie tych, którzy brali udział w obu dniach.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.