(pif)

Ponad 260 najzdolniejszych głogowian odebrało stypendia

Uczniowie podstawówek i gimnazjów byli najliczniejszą grupą. Fot. arch. urzędu miasta Uczniowie podstawówek i gimnazjów byli najliczniejszą grupą.
(pif)

Uczniowie głogowskich szkół oraz studenci odebrali z rąk prezydenta stypendia za dobre wyniki w nauce na łączną kwotę niemal 180 tys. zł.

Sala głogowskiego ratusza pękała w szwach, gdy zgromadzili się w niej najzdolniejsi w mieście uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. A okazja była wyjątkowa, byli to bowiem uczniowie, którzy swoją pilną nauką zasłużyli sobie na odebranie z rąk prezydenta Głogowa Rafaela Rokaszewicza stypendiów za wyjątkowo dobre wyniki.

Łączna kwota stypendiów to niemal 180 tys. zł.

- Jesteśmy z Was dumni. Możecie czuć się wyjątkowi. Dziękuję za tak wysokie wyniki w nauce, zaangażowanie na rzecz szkoły, osiągnięcia w konkursach i olimpiadach. Dziękuję Waszym rodzicom, bo wiem że taka mobilizacja wymaga pracy także rodziców. Dziękuję Waszym nauczycielom i dyrektorom szkół za motywację i pracę. Życzę Wam byście nie zniżali lotów. Powodzenia i do zobaczenia za pół roku – mówił R. Rokaszewicz.

Listy gratulacyjne otrzymało 73 uczniów podstawówek, 74 gimnazjalistów, 69 uczniów szkół ponadgimnazjalnych a także 48 studentów.

(pif)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.