Porażka Muszkieterów w Międzychodzie

Muszkieterowie przegrali w Międzychodzie z Sokołem Marbo. Szczególnie źle było w drugiej i trzeciej kwarcie.

Sokół Marbo Międzychód - Muszkieterowie Nowa Sól 73:50 (16:17, 21:9, 22:9, 14:15).

Muszkieterowie: Krawczyk 18 (3), Trubacz 12 (1), Mołek 6, Majchrzak 5, Polewiak 2 oraz: Kalka 6 (2), Nowak 1, Skubiński 0.

Sokół Marbo w tym sezonie mierzy wysoko i kto wie czy nie włączy się do walki o awans. W ekipie grają byli zawodnicy zielonogórskiego Zastalu, mający za sobą występy w reprezentacji Polski Jarosław Kalinoiwski, bardzo doświadczony Marcin Chodkiewicz i jego brat Adam. Gospodarze byli więc faworytem. Nowosolanie bronili się tylko w pierwszej kwarcie. Mało tego, świetnie zaczęli prowadząc 7:2, a po chwili 11:6. W 4 min miejscowi po raz pierwszy w tym meczu wygrywali 12:11, Do końca kwarty trwała zacięta walka i wydawało się, że równie wyrównane to spotkanie będzie w kolejnych kwartach. Niestety. Gospodarze wzięli się do roboty i szybciutko rozmontowali ekipę gości. Ich przewaga rosła z minuty na minutę. Do przerwy jeszcze to jakoś wygladało. Niestety, fatalna postawa nowosolan w trzeciej kwarcie sprawiła, że ostatnie minuty nie przyniosły żadnych emocji, Gospodarze zasłużnie sięgnęli po dwa punkty