Postanowienia siatkarzy na 2016 r.

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Postanowienia siatkarzy na 2016 r.

Łukasz Koleśnik

Poprzedni rok w drugiej lidze nie był najłaskawszy dla gubińsko-krośnieńskich siatkarzy. Nie wygrali oni ani jednego spotkania w swojej grupie.

Po raz pierwszy grają w tak wysokiej klasie rozgrywek. I to widać. Ale w niektórych meczach byli już blisko osiągnięcia sukcesu. - Brakowało zimnej krwi, wykończenia - mówił za każdym razem Robert Siegiel, prezes Iwaniccy Gubin Krosno Odrzańskie.
Kibice liczą, że w tym roku coś się odmieni. - Naszym brakuje niewiele. Czasami potrafią naprawdę zaskoczyć przeciwników - twierdzi pan Janusz, który był na każdym meczu, rozgrywanym w Gubinie.

Co na to siatkarze? Jakie mają postanowienia na 2016 rok? - Dopiero spotkaliśmy się po przerwie świąteczno-noworocznej i wracamy do treningów - przyznaje Michał Lasota. - Jeśli chodzi mnie, to chciałbym wrócić do formy, jaką miałem w zeszłym roku w meczu z Bełchatowem.

W imieniu zespołu wypowiada się też kapitan, Dawid Buła: - Na ten moment skupiamy się nad poprawą własnej gry i wyeliminowaniu prostych błędów. Chcemy, żeby nasza gra wyglądała ładnie dla oka i żebyśmy mogli nawiązywać walkę z innymi zespołami. Mamy nadzieję, że to wszystko przyniesie rezultat w walce o otrzymanie w II lidze. Osobiście chciałbym rozwinąć się siatkarsko, żebym mógł pomagać każdej drużynie, w której się znajdę.

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.