Powiat gorzowski i miasto Kostrzyn razem walczą o karetkę

Czytaj dalej
Fot. Jakub Pikulik
Jakub Pikulik

Powiat gorzowski i miasto Kostrzyn razem walczą o karetkę

Jakub Pikulik

Na czwartkowej sesji kostrzyńscy radni przyjęli stanowisko w sprawie dodatkowej karetki. Apelują w nim do wojewody o poprawę bezpieczeństwa w mieście.

W oświadczeniu, które trafi do wojewody lubuskiego, kostrzyńscy radni piszą, że dostrzegają problemu braku dodatkowej karetki na terenie miasta. Zwracają się do wojewody o działania, zmierzające do poprawy bezpieczeństwa. Przyjęcie tego oświadczenia do efekt prac, jakie toczą się w powiatowej komisji zdrowia.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Pikulik

Dziennikarzem "Gazety Lubuskiej" jestem od 2008 r. Niemal od początku moja praca w GL związana jest z działem internetowym. To obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina pracy dziennikarza. Zajmuję się sprawami całego regionu. Poruszam tematy społeczne, ekonomiczne i inne. Często przygotowuję materiały kryminalne, informacje dotyczące wypadków i głośnych akcji lubuskiej policji. Zajmuję się również sprawami dotyczącymi Kostrzyna nad Odrą i całego powiatu gorzowskiego.


A prywatnie? Mieszkam w podgorzowskiej Kłodawie. Interesuję się historią regionu. Uwielbiam górskie wycieczki piesze i rowerowe. Od kilku lat pasjonuję się też strzelectwem sportowym. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.