Powiat krośnieński. Kiedy szpital ruszy pełną parą?

Czytaj dalej
Fot. Powiat krośnieński
Łukasz Koleśnik

Powiat krośnieński. Kiedy szpital ruszy pełną parą?

Łukasz Koleśnik

Pieniądze wpływają na konto szpitalnej spółki samorządowej, ale w powiecie nie można się jeszcze pochwalić lecznicą z prawdziwego zdarzenia. Kiedy to się zmieni?

- Szanowni państwo, miło nam poinformować, że obiecane przez Radę Ministrów 1,2 mln zł pomocy rządowej dla szpitala powiatowego właśnie wpływa na nasze konta! - oznajmił starosta Mirosław Glaz po spotkaniu z wojewodą. To kolejne dofinansowanie na sprzęt szpitala Zachodniego Centrum Medycznego.

Tydzień wcześniej jeden z radnych powiatowych, na sesji rady miejskiej w Krośnie Odrzańskim, mówił, że pieniądze już zostały wydane.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Zaproszenie na konferencję #BYĆ KOBIETĄ On Tour

Spotkanie z Marcinem Prokopem w ramach konferencji #BYĆ KOBIETĄ On Tour

100,00 200,00

W ramach konferencji spotkamy się z Marcinem Prokopem. W rozmowie z Martą Klepką odkryje przed nami swoje pasje i zdradzi kilka anegdot.

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.